Start rakety StarX. Záběry rozpoutaly obrovské spekulace

 Záhady a tajemství 
26. prosince 2019 10:17 / Mirka Malá
  0
📷
3 fotografie v galerii
Sledovala UFO start rakety? SpaceX
Fanoušci UFO měli těsně před Vánoci co dělat. Během startu vesmírného StarX Starlink Elona Muska byl totiž spatřen létající objekt.

Na záběrech ze startu rakety je vidět, jak se UFO pohybuje po obloze pod jednou z raket SpaceX Elona Muska. Neuvěřitelné záběry UFO zachytil renomovaný konspirační teoretik, který poukázal na zvláštní tvar létajícího objektu. Na záběrech je vidět, jak okřídlené objekty letí po obloze pod vesmírnou raketou.

Raketa StarX nesla do kosmu další satelity nové sítě Starlink, která má celou zeměkouli v budoucnu pokrýt rychlým internetovým signálem. Na záběrech, které živě vysílala sama společnost Elona Muska, je vidět okřídlený objekt připomínající to, co konspirační teoretici  popisují jako „stvoření podobné drakům“. Skrývá se pod raketou ve chvíli, kdy dosáhl horní atmosféry.

Záběry rozpoutaly šílené spekulace, mezi kterými nechyběl ani názor, že se jedná o vojenské UFO. Jiní diváci dokonce přišli s tvrzením, že objekt měl „mávající pohyb“.

Jako obvykle ale oficiální místa záhadu nijak neobjasnila a nevyjádřil se ani samotný Elon Musk. Start jeho rakety je součástí jeho nové, šedesátidružicové mise Starlink, přičemž další start rakety nesoucí satelity je naplánován na leden nového roku.

Vláda USA Muskovi nedávno schválila požadavek na zvýšení počtu "jízdních pruhů", ve kterých mohou družice Starlink obíhat. Zároveň sám Musk blahopřál  k oficiálnímu zahájení projektu kosmických sil americké vlády. Je pravděpodobné, že jeho společnost SpaceX se bude na vládním projektu velmi podílet. Dále čtěte: Pořádnou záhadou plnou otazníků se staly neznámé objekty padající z nebe nad chilským ostrovem

Témata: vesmír, raketa, satelit
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město