Po setkání s UFO lidé trpí popáleninami, poškozením mozku a nervového systému, uvádí oficiální zprávy Pentagonu

 Záhady a tajemství 
08. dubna 2022 13:51 / Mirka Malá
  3
📷
1 fotografie v galerii
Tajné zprávy vydaly svědectví o děsivých dopadech setkání s UFO Depositphotos
Zdá se, že nás vládci pomalu připravují na pravdu o UFO. Nových 1 500 odtajněných stránek zpráv vydává skutečně pozoruhodná svědectví.

Databáze zveřejněných dokumentů obsahuje tedy více než 1500 stran materiálu souvisejícího s UFO z programu Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), což je tajný program amerického ministerstva obrany, který probíhal v letech 2007 až 2012.

Co všechno dokumenty odhalily

Podle deníku The Sun dokumenty obsahují zprávy o biologických účincích UFO na lidi, studie o pokročilých technologiích, jako jsou například neviditelné pláště, a plány na průzkum i kolonizaci hlubokého vesmíru. Jedním z nejzajímavějších dokumentů je ale zpráva s názvem Anomální akutní a subakutní účinky pole na lidské a biologické tkáně z března 2010. Zpráva popisuje údajná zranění lidí, jež se setkali s UFO způsobená anomálními pokročilými leteckými systémy, z nichž některá mohou být hrozbou.

Poškození mozku, nervů i nevysvětlitelné těhotenství

Zpráva konkrétně popisuje 42 případů z lékařských záznamů a 300 dosud nezveřejněných případů, kdy lidé utrpěli zranění po údajných setkáních s "anomálními vozidly“, mezi něž patří i UFO. V některých případech lidé vykazovali popáleniny nebo jiné stavy související s elektromagnetickým zářením, přičemž některé z nich byly zřejmě způsobeny pohonnými systémy UFO. Zpráva také zaznamenala případy poškození mozku, poškození nervů, bušení srdce a bolesti hlavy.

Zpráva také obsahuje seznam údajných biologických účinků UFO na lidské pozorovatele v letech 1873 až 1994, který sestavil Mutual UFO Network (MUFON). To je civilní nezisková skupina, která studuje hlášená pozorování UFO. Hlášené účinky setkání s UFO zahrnují dokonce i nevysvětlitelné těhotenství, únos, paralýzu a zkušenosti s vnímanou telepatií, teleportací a levitací. Zpráva dochází k závěru, že existuje dostatek důkazů na podporu hypotézy, že tyto mimozemské pokročilé systémy jsou tu tedy již dávno a my jim nejsme schopni rozumět.

Zdroj: The Sun, Live Science

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město