Nostradamova předpověď pro letošní rok. Válka, sesazení Trumpa a stoupající moře

Nostradamus pro letošní rok nepředpověděl nic dobrého
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Záhady a tajemství 
03. ledna 2020 17:33 / Depositphotos
  37   0
Nostradamovo proroctví z 16. století předpovědělo vzestup Adolfa Hitlera, celosvětové války a dokonce i konec světa. Zde jsou některá z Nostradamových proroctví pro rok 2020.

Nostradamus napsal své predikce budoucnosti v knize Les Propheties z roku 1555. A pokud se mu má i tentokrát uvěřit, svět by měl příští rok směřovat k válce, politickým nepokojům a klimatickým hrozbám.

Mnoho lidí věří, že Nostradamus předpověděl vypuknutí třetí světové války a rok 2020 by mohl být rokem, kdy se to stane. S rostoucím napětím mezi západním světem a východním světem, konfliktem na Blízkém východě a domácími nepokoji v Číně, stojí svět na pokraji chaosu.

Nostradamovské proroctví zní: „Dvakrát postaven a dvakrát sesazen, Východ oslabí Západ. Námořní bitvy selžou ve chvíli největší potřeby. Velký muž bude ubit bleskem. Zlý skutek předvídaný nositelem petice. “

Na základě svých vlastních předpovědí pro příští rok, doktor Hamilton-Parker uvedl, že existuje silná možnost, že vypukne válka. Někteří však předvídají ničivý konflikt, který se odehraje na Blízkém východě, nikoli celosvětově, který podle nich bude trvat od roku 2020 do roku 2021. Konflikt bude zahrnovat nepokoje v Íránu a úplnou válku mezi Saúdskou Arábií a Íránem.

Trump a moře

Nostradamus se také přímo dotknul prezidenta Trumpa. Podle něho i Hamiltona-Parkera bude Trump zvolen i do druhého prezidentského období, avšak bude čelit buď pokusům o svržení, nebo dokonce pokusům o atentát.

Některé z Nostradamových spisů byly interpretovány tak, že  změna klimatu způsobí nebezpečný vzestup hladin moře.

Podle předpovědí Hamiltona-Parkera existuje v roce 2020 možnost přírodních katastrof, které zpustoší planetu. V roce 2020 bude mnoho zemětřesení. Zejména v Japonsku a Indii dojde k velkým otřesům, které mohou způsobit narušení letních olympijských her. USA zažijí také zemětřesení. Hamilton-Parker také předpovídá, že Miami bude vážně poškozeno hurikánem a sopka vybuchne na malém ostrově, i když nedokázal určit, kde. Dále čtěte: Start rakety StarX. Záběry rozpoutaly obrovské spekulace.

Mirka Malá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Svět fotografie se pomalu, ale jistě přesouvá od zrcadlovek k bezzrcadlovkám

Dům a zahrada

Pokud vám způsobují cizí kočky na zahradě škody, vyžeňte je šetrně od vašeho domu

Cestování

Praděda automobil, lahodné víno a legendární sýr. Ráj labužníků najdete skoro za humny

Zavřít reklamu